Ny medlemsfordel for betalende medlemmer

Vi er glade for å annonsere at vi nå har en ny medlemsfordel tilgjengelig for alle betalende medlemmer i Droneklubben! Vi har inngått et samarbeid med Nærkontoret fra OBOS som gir våre medlemmer 10% rabatt på bedriftsabonnementet deres.

Nærkontoret fra OBOS er et innovativt kontor- og møtestedskonsept for små bedrifter, gründere og selvstendig næringsdrivende. Med bedriftsabonnementet får du tilgang til fleksible kontorplasser, møterom, og en rekke andre fasiliteter som kan hjelpe deg å ta bedriften din til neste nivå.

Som betalende medlem i Droneklubben kan du nå dra nytte av denne eksklusive rabatten, og spare penger på ditt bedriftsabonnement hos Nærkontoret fra OBOS. Besøk vår nettside for mer informasjon om denne og andre medlemsfordeler.

Du kan lese mer om Nærkontoret her. eller på Nærkontoret sine hjemmesider her.

Litt av fordelene med Nærkontoret.
Litt av fordelene med Nærkontoret.
Abonnementet hos Nærkontoret inkluderer:
Abonnementet hos Nærkontoret inkluderer.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *